Busch Hakkında
Busch Vakum Pompaları ve Sistemleri

Busch Vakum Pompaları ve Sistemleri, dünyadaki en büyük vakum pompası, blover ve kompresör üreticilerinden biridir.

40 yılı aşkın tecrübe ve en üst kalitede kadromuz ile, ürünlerimizi ve kendimizi geliştirmek için uğraş vermekteyiz. Geleceğin vakum dünyasını oluşturacak olan yaratıcı teknolojileri geliştirmek için de durmaksızın çalışmaktayız.

Üretim fabrikalarımızda, DIN EN ISO 9001 gereksinimlerini aşan sıkı kalite kontrolü altında en gelişmiş üretim teknolojisi ve ekipmanı kullanılmaktadır.

2007 itibariyle, Busch Vakum Pompaları ve Sistemleri, 1800 kişi istihdam etmekte ve dünyadaki endüstriyel uygulamalar alanındaki en geniş vakum pompa ürün seçeneğini sunmaktadır. Bu geniş vakum pompası ürün yelpazesi, vakum sistemleri üretimi ve yaygın servis ağı konularındaki tecrübesi ve uzmanlığı ile Busch, ideal ve kapsamlı çözümler sunabilmektedir.

31 ülkede 48 firma ve 30'dan fazla ülkedeki bayi ağımız ile müşterilerimize başarının yollarını sunabildiğimiz stratejik bir konumda bulunmaktayız.
Hedefimiz her zaman, müşterinin yaptığı yatırıma karşılık mümkün olan en yüksek geri dönüşü almasını sağlamaktır. Kişisel danışmanlık, optimal ürünün seçimi ve yerinde hızlı servis, bu hedeflerimize ulaşmadaki anahtar özelliklerimizdir. Geniş ölçekte ve farklı yapıdaki uygulamalar ile ürün tasarımındaki tecrübemiz ve bilgi birikimimiz, temelimizi oluşturmaktadır.

Busch'un merkezi Almanya-Maulburg'da bulunmaktadır. Busch Holding'in yanısıra, Alman üretim tesisimiz Busch Produktions GmbH, satış organizasyonumuz Dr.-Ing. K. Busch GmbH ve servis firmamız Busch Dienste GmbH da aynı yerde konumlanmıştır. Buna ek olarak Busch'un İsviçre, Danimarka ve A.B.D.'de de üretim tesisleri bulunmaktadır.